Přišel za mnou majitel Řízkárny a vulgárně mě napadal a vyhrožoval!

(Další příběh jednoho ze zaměstnanců restaurace Řízkárna. Nic se nezměnilo)

Dobrý den,

dne 1.6.2017 jsem nastoupil do zaměstnání, které jsem našel na internetu jako číšník/barman do restaurace Řízkárna v Praze 5, U Klikovny 3086/10. Inzerát mě zaujal a domluvil si osobní schůzku.
Při osobní schůzce mě překvapila jedinná věc a to počet zaměstnanců na tak velký objekt. 2 kuchaři, kteří se střídali, jeden rozvoz, správce objektu a provozní.
Postupem času mi bylo vše jasné. Zaměstnavatel nevyplácí mzdy a všichni čekali a čekali alespoň na zálohy. Zaměstnavatel na pokladně EET má dvě tlačítka na placení.
HOTOVOST – jde přes EET S SEBOU – dbal na mě, abych toto tlačítko používaL při hostech, kteří jsou u něj ubytovaní a mám markovat veškeré jídlo a pití, které si u něj zakoupí. Bylo mi vysvětleno, že toto tlačítko nevstupuje do EET a tržby jsou několika násobně vyšší než markování přes tlačítko HOTOVOST. – Únik EET tržeb.
Dne 24.6.17 jsem se dostal do konfliktu s provozním, který se mi pak omluvil, že to přehnal – ale já si řekl, že už v tomto stresu nechci dále pracovat a podal okamžitou výpověď. Přišel za mnou majitel Řízkárny a vulgárně mě napadal a posléze i vyhrožoval. Poté jsem začal hledat pokud má někdo jiný podobné zkušenosti i v minulosti s tímto zaměstnavatelem. Po otevření informací na internetu jsem se nestačil divit jak p. Vladimír Krulec – majitel, jednatel společnosti může dále podnikat, když tohle dělal a dělá pořád. Neberu tohle jako udání, ale spíše jako upozornění pro další zaměstnance.

 

S pozdravem
Jíří P.

Na FB vznikla skupina, která slouží ke sdílení zkušeností exzaměstnanců, kteří vědí o bezpráví, které se děje v restauraci Řízkárna. Šiřte informace o této skupině dál, ať se nenechají napálit další lidé.

FB skupina

Pracoval/a jsem v řízkarně a nedostal/a jsem zaplaceno

 Budeme taky rádi, když dáte Krulcovi vědět, co si o jeho praktikách myslíte. Klidně nám pošlete kopii mailu.
tel.: 257 210 146
tel2.: 773 686 865
info@restaurace-rizkarna.cz

Pokud máte podobné zkušenosti, kontaktujte nás na našem mailu solispraha@riseup.net

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone