Podpoř nás

Během roku 2014 se v Praze začala formovat skupina lidí, která se nemíní smířit s okrádáním a vykořisťováním pracujících svými zaměstnavateli. Jako studenti, pracující či nezaměstnaní jsme se rozhodli organizovat a hájit svá práva a práva okradených zaměstnanců prostřednictvím kolektivních přímých akcí, tedy bez spoléhání se na politické a úřední zastupitele. Naše činnost je dobrovolná a veškeré náklady s ní spojené jsou placené z dobrovolných příspěvků členů a jejích podporovatelů.
Jako nezávislá skupina však narážíme na několik překážek. Jednou z nich jsou finanční prostředky, které potřebujeme k uskutečnění našich aktivit. Chceme je použít na tisk letáků , plakátů a jiných nákladů spojených s podporou případných kampaní. Pokud jsou Ti naše aktivity a myšlenky blízké a rád bys nás podpořil, je několik možností, jak na to. Od zorganizování benefiční večeře, koncertu, turnaje, darování dobrovolného příspěvku, po poskytnutí pomoci s tiskem,výlepem, překladem atd.
O našich aktivitách a principech fungování informujeme na naší webové a facebookové stránce. V případě zájmu nás neváhej kontaktovat na email: solispraha (zavináč) riseup.net

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone